Мы в социальных сетях

Управление блогом

Перший спільний семінар Ленхардт-Академії та ІППО при КУ ім. Б. Грінченка

7 жовтня 2011 Ленхардт-Академія спільно з Інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Б. Грінченка провела семінар, присвячений питанням інклюзивної освіти та педагогічної реабілітації дітей з кохлеарними імплантатами (тут більш детальна інформація) під назвою “Соціальні медіа в інклюзивній освіті”.

Цей семінар є прототипом для проведення таких зустрічей в майбутньому. Це – перший крок до розробки соціальної мережі, яка об’єднає викладачів та експертів з Києва з колегами, які працюють в сфері інклюзії в містах-побратимах (Twin-Cities) Києва. У перспективі це забезпечить можливість створення міжнародного університетського курсу для педагогів-дефектологів.

На семінарі виступили:

Доктор Моніка Ленхардт, директор «Ленхардт-Академії», Голова фонду Ернста Ленхардта;

Доктор Міхаель Горіані, експерт з соціальних медіа і сучасних технологій освіти засобами мережі Інтернет;

Юлія Литвина, представник Фонак СНД (Москва, Росія).

Вступне слово – Валентина Шорохова, ІППО.

Серед присутніх – Яна Фрай, («Кохлеар»), Вадим Глазков (ТОВ «Інфотон»), Наталія Михайлюченко (центр «СУВАГ», Київ), Ольга Грибенко (центр «СУВАГ», Київ), Олександра Захарчук (центр реабілітації «Країна мрій»), Анастасія Акендінова, Світлана Савадерова (СЗШІ № 3, Миколаїв), вчителі інклюзивних класів СЗШІ № 233 (Київ) для дітей з порушеннями слуху і мови. Через веб-конференцію до зустрічі приєдналися також Інеса Арутюнян (Вірменський педагогічний університет / Центр Еребуні, Єреван), Ліліт і Арміне Арутюнян (студенти Вірменського педагогічного університету); фахівці ресурсного центру компанії “ВАБОС” (Київ); міжнародні експерти з питань інклюзивної освіти і дистанційного навчання через Інтернет Ільпо Халонен (Фінляндія), Ангеліка Гюттл (Німеччина), Хеннінг Глаузе (Австрія).

Зустріч висвітлена на сайті ІППО за адресою: http://ippo.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=2178&Itemid=1.

Print Friendly, PDF & Email

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>